Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Bulvár

Tak tady je přehled, bulvárních zmínek o Báře Munzarové. Je to hlavně z Blesku, tak to berte s hodně velkou rezervou

Herečeka Barbora Munzarová (36), která hraje jednu z hlavních rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě, zkolabovala během natáčení jednoho z nových dílů.
Co stálo za nečekanou výpovědí, kterou před několika dny dala herečka Bára Munzarová ve Vinohradském divadle? Prý hlavně divoké hádky a neskrývaná nenávist mezi Munzarovou a některými jejími kolegy.
Herečka Bára Munzarová (36) je psychicky i fyzicky na dně svých sil. Je přetížená natáčením seriálu i divadelními rolemi, a navíc prožívá soukromé problémy. Podle informací Blesk.cz požádala, aby jí v seriálu Ordinace snížili úvazek.
Zdravotní problémy herečky Báry Munzarové jsou mnohem vážnější, než se původně zdálo. Představitelka doktorky Barnové musí brát silné léky na posílení imunity – kortikoidy.
Munzarová (37) se rozvádí s hercem Jiřím Dvořákem a užívá si, jak může! S milencem Martinem Trnavským (38) se producíruje Prahou a myslí si, že ji nikdo neodhalí. Omyl!
Posledni komentare
26.07.2010 20:31:53: Jaj tak jim nezáviďte je to jejich věc at jdou třeba červenou zahradou a když o tom ¨hovno víte tak ...
Takový ranař tu chyběl! Sotva Radim Fiala (38) dostal příležitost v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, hned slibuje: „Kvůli roli udělám cokoli.“
Ve štábu Ordinace v růžové zahradě je pořádně dusno! Sotva opadl rozruch vyvolaný odchodem Martina Trnavského (37), jehož postava Hakena zemřela, musí se jeho seriálová partnerka Barbora Munzarová (37) vyrovnat s novým partnerem.
 
Jsem ráda za Vaši přízeň