Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Bulvár

Bára Munzarová: Drsná hádka s kolegy!

Co stálo za nečekanou výpovědí, kterou před několika dny dala herečka Bára Munzarová ve Vinohradském divadle? Prý hlavně divoké hádky a neskrývaná nenávist mezi Munzarovou a některými jejími kolegy.
„Bára z našeho divadla odchází po vzájemné dohodě. K důvodům, které k tomu vedly, bych se nerad vyjadřoval,“ diplomaticky popsal Munzarové výpověď ředitel divadla Martin Stropnický.

Jenže jiné zdroje z divadla už tak diplomatické nejsou. „Bára je trochu rozmazlené dítě, které hřeší na slávu svých rodičů. Žije v představě, že je geniální herečka, které by se všechno mělo přizpůsobit. Navíc kvůli svému vztahu s Trnavským, kterej jí dost deptá, se začala chovat úplně nesnesitelně. A někteří členové divadla to už nevydrželi a řekli jí to. A strhla se celkem hustá hádka,“ popisuje spouštěcí moment dramatických událostí, které skončily Munzarové prásknutím dveří divadla, jedna z členek souboru.

Během vzájemné pře prý létala ostrá slova vzduchem, jak kulky během 2. světové války. „Skončilo to prý tím, že Munzarová řekla, že se tady v tom divadle nenechá za dvanáct tisíc měsíčně urážet, že kšeftů má dost, a že z divadla je akorát tak nemocná a odešla sepsat výpověď,“ dodává náš zdroj.
„K ničemu se už nebudu vyjadřovat,“ řekla Blesk.cz Munzarová a položila telefon. Jenže její odchod z divadla by se mohl Munzarové pořádně vymstít. Začíná se totiž spekulovat, že výpověď by Munzarovou mohla potkat i na Nově, kde hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Důvody? Velmi podobné těm, které jí vyčítali kolegové z divadla – tedy nesnesitelnost, přecitlivělost a povýšené chování.
Zdroj: Blesk.cz
Žádné komentáře
 
Jsem ráda za Vaši přízeň