Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Bulvár

Bára Munzarová s Martinem Trnavským: Za tyto fotky rozvod!

Munzarová (37) se rozvádí s hercem Jiřím Dvořákem a užívá si, jak může! S milencem Martinem Trnavským (38) se producíruje Prahou a myslí si, že ji nikdo neodhalí. Omyl!

Blesk oba herce sledoval při celé jejich pražské romantické procházce, která jen zpečetila rozvod se sympaťákem Jiřím Dvořákem (42).

Jarní Vltava, panorama Hradčan a nakonec tradá domů do přísně střeženého soukromí. Tak si milenecký pár, který se nejvíc sblížil v seriálu Ordinace v růžové zahradě, vychutnával sexuálně nabitou jarní atmosféru. Rozvod nerozvod… Trnavský se vykrucuje, že Munzarová je jenom kamarádka. Ale nadarmo se neříká, že »kamarád taky rád«…

„Já nevím, z čeho mě teď zkoušíte. Takže náš hovor v tuhle chvíli končí,“ reagoval zpočátku Trnavský, když se ho Blesk.cz zeptal na důvěrný vztah s Munzarovou, dcerou Jany Hlaváčové (71) a Luďka Munzara (76).

Otázky o společném životě pak odrážel slovy: „S Bárou Munzarovou jsem kamarád, ale nežiju s Bárou Munzarovou. Co to je za blbost?“ „Bářino manželství ztroskotalo. Martin je jejím mužem číslo jedna,“ potvrdil hereččin kolega.

Její dosavadní manžel Dvořák, který se od Báry odstěhoval už loni, Blesk.cz včera krach manželství potvrdil. „Je pravda, že se rozvádíme.“ A jestli je to otázka brzkého času? „Doufejme, že ano. To už si říkám pár měsíců,“ prozradil herec, který si rozkol a nevěru nanečisto s Bárou vyzkoušel už na obrazovce v seriálu Pojišťovna štěstí.

Pouze Munzarová, která má s Dvořákem dceru Aničku (7), se nechce k tématu nijak vyjadřovat a nezvedá telefon. Trnavského jí sice z Ordinace odvolali, v Brně ve spolku Frýda spolu ale hrají v tragikomedii Jako Thelma a Louise. „Jsou skvělá dvojka jako málokdo. Moc jim to spolu navíc sluší,“ stojí v internetových ohlasech, které schvaluje přímo principál Trnavský! Toho odvolání z Ordinace, kde si mohl užívat Bářiny přítomnosti, dodneška mrzí. Dostal sice roli ve slovenské verzi Ordinace, tam však bude svádět úplně jiné herečky.

Zdroj: Blesk.cz

Poslední komentáře
26.07.2010 20:31:53: Jaj tak jim nezáviďte je to jejich věc at jdou třeba červenou zahradou a když o tom ¨hovno víte tak ...
 
Jsem ráda za Vaši přízeň