Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Bulvár

Fiala z Ordinace: Žádné postele se nebojím!

Takový ranař tu chyběl! Sotva Radim Fiala (38) dostal příležitost v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, hned slibuje: „Kvůli roli udělám cokoli.“

 

Hraje vojenského lékaře, který je dokonalý samorost. Všechno řeší zpříma, takže si v Kamenici hbitě nadělá spoustu nepřátel.

Radim Fiala na postavě pilně maká. Oholil si knír, který ho zdobil ve filmu Tobruk, a tvrdě posiluje, protože ho čekají »svlékací« scény. „Nabídkou jsem byl potěšený, takže nenechávám nic náhodě,“ řekl Fiala.

Kromě fyzické přípravy se šel dokonce podívat na oddělení plastické chirurgie v nemocnici v Hradci Králové. Pod dohledem MUDr. Roberta Čápa sledoval lékaře, aby mohl být v roli přirozený. Fiala je zatím svobodný, ale zadaný. Přesto se toho, ke komu ho scenáristé seriálu Ordinace 2 položí do postele, neděsí. „Ještě to není jasné, sám nevím, kde skončím,“ ujistil Fiala s tím, že má z role radost a budoucnost ho neleká.

____________

Mužně vypadající pohledný Radim Fiala ale dostal roli s jednou podmínkou. Musí na sobě zapracovat. "Při konkurzu mi produkce nařídila zhubnout a zformovat postavu," prozradil herec.

Čekají ho nahaté scény a tvůrci seriálu chtějí mít na obrazovce svalnatého sexy chlapa. Nejspíš se stane novým partnerem doktorky Pavly Barnové v podání Báry Munzarové.

Radim si vzal požadavky štábu k srdci. "Začal jsem chodit do posilovny a nařídil jsem si přísnou dietu," řekl Fiala. V těchto dnech cvičí svaly na lyžařské sjezdovce, kde se taky chystá v pátek dietně oslavit 38. narozeniny.

Očekává se, že by Radim Fiala mohl v Ordinaci definitivně nahradit Martina Trnavského (37), který v seriálu končí.

Zdroj: Blesk.cz

Žádné komentáře
 
Jsem ráda za Vaši přízeň