Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Bulvár

Munzarová v Ordinaci: Dělá problémy se sexem!

Ve štábu Ordinace v růžové zahradě je pořádně dusno! Sotva opadl rozruch vyvolaný odchodem Martina Trnavského (37), jehož postava Hakena zemřela, musí se jeho seriálová partnerka Barbora Munzarová (37) vyrovnat s novým partnerem.

A jak se Blesku podařilo zjistit, Radim Fiala (38) coby doktor Hanák není první ženě Ordinace Munzarové alias doktorce Barnové příliš pochuti. Postelové scény s ním si prý rozhodně odmítá byť jen představit…

Lidé kolem Ordinace mají jasno. „Je jen otázka času, kdy Fialu vyhodí podobně jako Suchařípu,“ shodují se. „Scenáristé by doktora Hanáka Barnové nejradši strčili do postele co nejdřív. Jenže Munzarová s Fialou si prostě nesedli,“ prozradil Blesku zdroj z natáčecího týmu Ordinace. A to už několik týdnů Fiala usilovně cvičí, aby jeho tělo bylo podle přání scenáristů co nejvypracovanější a aby při erotických scénách neudělal ostudu.

Právě Suchařípa už před časem podle lidí kolem seriálu doplatil na to, že Munzarová s ním měla problém hrát intimnější scény. „Když má nějaká dvojice hrát milence se vším všudy, musí mezi nimi fungovat aspoň nějaké lidské souznění. Munzarová s Fialou jsou ale jako oheň a voda. A se Suchařípou to bylo stejné,“ dodává zdroj ze seriálu.

Štáb seriálu prý má navíc co dělat, aby zamaskoval výškový rozdíl mezi oběma herci. Fiala je totiž – na rozdíl od Trnavského – o pár centimetrů menší než herečka, o kterou v seriálu usiluje. Chlapácká image doktora Hanáka tak dostává pořádně zabrat.

A co na to samotná Munzarová? „Nebudu to komentovat,“ řekla Blesku.

Zdroj: Blesk.cz

Žádné komentáře
 
Jsem ráda za Vaši přízeň