Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Bulvár

Nemocná Bára Munzarová: Ordinace jí ničí zdraví!

Herečka Bára Munzarová (36) je psychicky i fyzicky na dně svých sil. Je přetížená natáčením seriálu i divadelními rolemi, a navíc prožívá soukromé problémy. Podle informací Blesk.cz požádala, aby jí v seriálu Ordinace snížili úvazek.
Spousta práce v televizi i v divadle, rozvod s Jiřím Dvořákem (40), tahanice o šestiletou dceru Aničku a vztah s Martinem Trnavským (38) dostaly Munzarovou do kolen. Podle zdrojů ze zákulisí vyčerpaná herečka dokonce požádala štáb Ordinace v růžové zahradě, aby jí snížil počet natáčecích dní. Nadšení z jejího požadavku v televizi rozhodně nezavládlo, protože její postava patří v seriálu k nejoblíbenějším.

Munzarová nejprve 28. dubna utrpěla ošklivý pád na záda v Divadle na Vinohradech při představení Adina a pár dní nato zkolabovala přímo na natáčení populárního seriálu.

Diagnóza? Srdeční slabost a vysoký krevní tlak! V TV Nova přehodnotili svůj názor a rozhodli se hereččině prosbě vyjít vstříc. „Ať je raději na obrazovce méně, než aby se zhroutila úplně,“ míní zdroj.

Pro postavu MUDr. Pavly Barnové tak scenáristé přizpůsobili scénář dalších dílů tak, aby je Munzarová dokázala zvládnout. Herečka nyní odpočívá doma, slíbila ale, že již koncem týdne začne opět točit.

 

Zdroj: Blesk.cz

Žádné komentáře
 
Jsem ráda za Vaši přízeň