Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Ze života

Munzarová je vášnivá motorkářka, na ježdění ale nemá čas

Bára Munzarová, hvězda Ordinace v růžové zahradě, je sice zástupkyní něžného pohlaví, ale zároveň holduje i mužskému koníčku a je vášnivou motorkářkou. Byla proto tou nejpovolanější na předání výhry půlmiliontému návštěvníkovi Mořského světa.

“S radostí jsem předala výherkyni z Prahy skútr. Motorky miluju a každá jízda na nich mě dovede nadchnout,” říká Munzarová. Na pořádné svezení ale nemá moc času, přesouvá se na motorce většinou z domova do ateliéru, kde se seriál Ordinace v růžové zahradě natáčí.

Herečka, která je dcerou slavných rodičů Luďka Munzara a Jany Hlaváčové, nemá rozhodně hvězdné manýry, z nichž byla nedávno obviněna.

“Je těžké se bránit pomluvám a bulvárním nesmyslům. Paparrazzi před domem, objektiv fotoaparátu před brankou… Ti, kdo mě znají, vědí jaká jsem. Jsem stejná od malička a žádná takzvaná popularita mě nehodila do hvězdných manýr hollywoodských hvězd. Ale je trapné obhajovat samu sebe,” míní Munzarová.

O svém soukromí, z něhož nedávno vyšly na povrch informace o nepovedeném manželství s Jiřím Dvořákem a novém milenci Martinu Trnavském, Munzarová mluvit nechce. “Rozvod musel přijít, nerozuměli jsme si,” zmínila jen.

Raději se baví o šestileté dceři Aničce, která miluje podmořský svět a tak si Mořský svět na Výstavišti oblíbila. Herečka tady s ní byla již podruhé. Dlouho se ale nezdržela. Spěchala na večerní představení Jako Thelma a Luise do Branického divadla. Představení, v němž mimochodem hraje s Martinem Trnavským, bude od září na repertoáru Divadla Kalich.

Zdroj: orz.ic.cz

Žádné komentáře
 
Jsem ráda za Vaši přízeň