Barbora Munzarová

Vítejte na webu o úžasné herečce Báře Munzarové

Reprízy dílů

102. díl - Všichni tu na tebe čekáme

Epizoda se vysílala 14.4.2009 na Nově

Lucie a Radim zažijí první milování a Lucie se nechá přemluvit k tandemovému seskoku padákem. Dojde k nehodě. Lucie bojuje o život. Chirurgům se podaří ji zachránit, ale cesta k uzdravení bude dlouhá.

Z Německa se vrací Tomáš a Gity se ujímá Čestmír s Magdou. Adam ošetří Křivského. Zjistí, že ho bodla Gábina, takže je jasné, že je v ohrožení. Proto ji nechá přespat v šéru, ale díky tomu se pohádá s Veverku. Jenže druhý den Gábina stejně mizí. Tentokrát je to Veverka, kdo jí pomůže.  Eliška Pusenského svérázným způsobem vyléčí ze žárlivosti. Pusenský uznává, že jejich společné bydlení je předčasné.
Eda se pokusí ohřát své konexe, aby zachránil Dalibora. Neuspěje a bere implantáty Mirky na sebe. Tím přichází o ředitelské místo. Dalibor ho okamžitě lanaří na chirurgii a Eduard přijímá. Pusenský proti své vůli zůstává ředitelem.  Magda se zhroutí kvůli Císařovi. Čestmír je tentokrát radikální: Císař nadále nebude Magdiným pacientem. Dalibor podlehne pokušení a prožije s Danielou vášnivou noc.

Celá epizoda ZDE

Žádné komentáře
 
Jsem ráda za Vaši přízeň